Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce 39. seminář knihovníků muzeí a galerií
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

39. seminář knihovníků muzeí a galerií

Událost Seminář
Čas Úterý 01.09.2015 14:00 do
Čtvrtek 03.09.2015 14:00
Místo Brno, Moravská galerie
Jméno
Kontaktní telefon +420 532 169 133
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Brno, Moravská galerie  - Jihomoravský kraj

Ve dnech 1. – 3. září 2015 se uskuteční již 39. seminář knihovníků muzeí a galerií, který pro své členy i zájemce z řad odborné veřejnosti tradičně připravuje komise knihovníků při AMG ČR. V letošním roce se seminář uskuteční v Brně, jeho organizace se ujala Moravská galerie.

Program semináře a přihlášky jsou zveřejněny na webových stránkách Moravské galerie a Asociace muzeí a galerií ČR pod záložkou Knihovnická komise.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
muzea a galerie

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  31.07.2015

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů