Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce 40. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

40. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG

Událost Seminář
Čas Úterý 13.09.2016 14:00 do
Čtvrtek 15.09.2016 12:00
Místo Hradec Králové
Jméno
Kontaktní telefon 495 512 391, 495 512 392
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj

Ve dnech 13.–15. září 2016 se uskuteční v pořadí 40. seminář knihovníků muzeí a galerií, který pro své členy i zájemce z řad odborné veřejnosti tradičně připravuje Knihovnická komise při Asociaci muzeí a galerií České republiky, z.s. V letošním roce se organizace semináře ujalo Muzeum východních Čech v Hradci Králové. Odborný program semináře bude věnován novým katalogizačním pravidlům RDA a ochraně knihovních fondů v muzeích a galeriích. Zvláště bude připomenuta čtyřicetiletá tradice konání seminářů knihovníků muzeí a galerií.

Odborný program 40. semináře bude zveřejněn na stránkách Muzea východních Čech v Hradci Králové a Komise knihovníků AMG.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
knihovny muzejí a galerií

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  10.07.2016

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů