Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Aktualizace a revize knihovního fondu
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Aktualizace a revize knihovního fondu

Událost Seminář
Čas 15.03.2016
od 08:30 am do 10:30 am
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Cílem přednášky je seznámit knihovníky s metodami plánování  aktualizace a revize fondu a s realizací revizních prací dle aktuálních legislativních norem. Podrobně budou popsány pracovní postupy, podklady pro revizi a zpracování výsledků revize včetně závěrečného protokolu.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
knihovny s regionální funkcí

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  45

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Přednáška se uskutečňuje v rámci výkonu regionálních funkcí knihoven, od účastníků není požadováno vložné. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů