Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Barevná symbolika, barevné asociace
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Barevná symbolika, barevné asociace

Událost Seminář
Čas 19.01.2015
od 09:00 am do 11:30 am
Místo Regionální knihovna Karviná
Jméno
Kontaktní telefon 596 348 301
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Regionální knihovna Karviná  - Moravskoslezský kraj
(kinosál RKK)

Lektorka: Mgr. Greta Sartori - profesionální výtvarnice a designérka, vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, zaměření výtvarná teorie a výchova. Řadu let pracovala jako pedagog v základním a středním školství. V současné době se věnuje kresbě a malbě, oděvnímu a interiérovému designu, zpracováním plochého skla. Původní pedagogické zaměření ji tak trochu láká k předávání informací dál, které za léta výtvarné činnosti nasbírala.

Anotace: Barvy jsou nedílnou součástí našeho života. Hovoří k nám vlastním jazykem, který je z velké části podmíněn historicky. Pocity a vjemy, které nám barvy zprostředkovávají, jsou tak součtem historického dědictví a zkušeností minulých generací s našimi vlastními prožitky.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů