Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Bezpečnost a ochrana dat na sociálních sítích a internetu
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Bezpečnost a ochrana dat na sociálních sítích a internetu

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 08.11.2016
od 09:00 am do 01:15 pm
Místo Hradec Králové
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj

Lektorka vysvětlí, jak funguje šifrovaná komunikace, co je to podepisování dokumentů a k čemu je takové počínání dobré. Představí možnosti, jak získat a používat elektronický podpis.Rozebere, jak chránit svá data v klidu i pohybu, jakým způsobem volit svá hesla tak, aby byla bezpečná a silná.Na příkladech ukáže i některé nekalé praktiky, se kterými se můžete setkat - phishingový email, hoax... A nakonec shrne poučky, jak se chovat na internetu tak, abychom nepoškodili ani sebe ani druhé.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  16

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů