Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Bezpečnost na internetu
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Bezpečnost na internetu

Událost Seminář
Čas Středa 12.11.2014 09:00 do
Čtvrtek 13.11.2014 14:00
Místo Ostrava
Jméno
Kontaktní telefon 596118812
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ostrava  - Moravskoslezský kraj
(Regionální výukové centrum MSVK)

Kurz přiblíží problémy s bezpečností na internetu. Zaměříme se na základní bezpečnostní pravidla, např. tvorba a užití bezpečného hesla a zdravou nedůvěru při komunikaci v elektronickém prostředí. Představíme bezpečnostní aplikace, např. antiviry, firewally. V rámci kurzu se účastníci seznámí se sociálními sítěmi, které může knihovna využívat a zaměříme se na některé bezpečnostní problémy, jako je ztráta soukromí, nebezpečí zneužití údajů a jiné patologické jevy, které v tomto prostředí hrozí nejen dětem, ale i dospělým a organizacím.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  18

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů