Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Bezplatné informační zdroje z oblasti průmyslového vlastnictví
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Bezplatné informační zdroje z oblasti průmyslového vlastnictví

Událost Speciální školení
Čas 09.11.2017
od 10:00 am do 02:30 pm
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 170
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Anotace:

Na školení si projdete weby významných organizací a zajímavé portály z oblasti ochrany průmyslového vlastnictví. Podrobný program je k dispozici na webovské pozvánce.

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  07.11.2017

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Školení vedou pracovníci Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze. Účast je bezplatná, ale je nutné se předem přihlásit prostřednictvím formuláře, který najdete ve spodní části pozvánky na webu MZK.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů