Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

CASLIN

Událost Seminář
Čas Neděle 09.10.2016 14:00 do
Středa 12.10.2016 15:00
Místo Zámek Třešť
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KNIHOVNY NA HRANICI

Místo konání:
Zámek Třešť  - Vysočina

Mění se požadavky na informační služby, mění se přístup k nim a mění se i způsob jejich využívání.
Technologie změnily přístup uživatelů k informacím a chtějí-li knihovny plnit důležitou roli, je potřeba aby překročily hranici dosavadních činností. Letošní seminář CASLIN staví knihovny na hranici a ve čtyřech paralelních tématech bude prostor pro identifikaci a pojmenování nových možností.

Na předchozích dvou seminářích CASLIN byla pro řízení diskuse v jednotlivých skupinách využita metodika strategického plánování (scenario workshop planning). Prof. Andy Lass bude opět představovat zadání a úkolovat skupiny tak, aby poslední den mohly obhájit své výsledky před všemi účastníky. Nebude chybět ani ohlédnutí za minulým CASLINem včetně aktuální informace o stavu tehdy řešených okruhů. Pracovními jazyky jsou čeština a slovenština.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  60

Učastnický poplatek:  4990 Kč    pro členy SKIP:  4990 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů