Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Celoživotní učení - nutnost a vášeň
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Celoživotní učení - nutnost a vášeň

Událost Seminář
Čas 10.02.2016
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo Ostrava
Jméno
Kontaktní telefon 596118812
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ostrava  - Moravskoslezský kraj
(Regionální výukové centrum MSVK, Prokešovo nám. 2, Ostrava)

Společnost se velmi rychle vyvíjí a spolu s ní se mění i způsoby vzdělávání. Roste potřeba proaktivního a tvořivého přístupu k učení, hledání nových cest a osvojování kompetencí nutných pro život ve 21. století. Důležitou roli stále sehrává školní vzdělávání, stejně jako např. vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, avšak i tyto tradiční formy procházejí výraznou proměnou. Těžiště zájmu se přesunulo od znalostí ke kompetencím, mnohé univerzitní kurzy se přesouvají ze slovutných kamenných budov na internet - a jsou tam dostupné pro každého. Nikdy v historii jsme neměli takové možnosti. Proto se budeme zabývat potřebnými postoji a návyky, ale také motivací a láskou k sebevzdělávání. Řekneme si o zdrojích, ze kterých se můžeme učit, osobách, od kterých se můžeme učit a situacích, ve kterých se můžeme učit. Závěr bude patřit definici vlastní vzdělávací vize a vypracování plánu sebevzdělávání.

Lektor: Mgr. Tomáš Oliverius

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů