Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Chce to změnu! Jak rozvinout dovednosti potřebné k proměně vaší knihovny
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Chce to změnu! Jak rozvinout dovednosti potřebné k proměně vaší knihovny

Událost Seminář
Čas 29.05.2017
od 10:00 am do 01:30 pm
Místo CERGE-EI
Jméno
Kontaktní telefon 222231212
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
CERGE-EI  - Praha
(Praha 1, Politických vězňů 7, 2. p., č. místnosti 7)

Workshop se uskuteční v rámci konference INFORUM 2017, a povede jej Carl Grant z University of Oklahoma Libraries (USA). Bez tlumočení do češtiny.

Pokud knihovníci překonají způsob myšlení, který je a jejich čtenáře drží zpátky, mohou ve své práci dosáhnout mnohem lepších výsledků. Tento workshop se zaměří na základní dovednosti potřebné k této změně, včetně schopnosti pozorně poslouchat, představovat si možné i nemožné a výsledné nápady uplatňovat, aniž bychom přestali brát v úvahu aktuální stav věcí. Workshop bude interaktivní a poutavý a účastníci si z něj odnesou spoustu nových nápadů potřebných k reformaci vlastních knihoven.

Workshop je pořádán ve spolupráci s CERGE-EI.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby , management

Pro jaký typ knihoven:
krajské knihovny , vysokoškolské knihovny , odborné knihovny , lékařské knihovny , knihovny muzejí a galerií

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  1099 Kč    pro členy SKIP:  699 Kč

Poznámky:
vložné 699 Kč pro účastníky konference INFORUM 2017, workshop samostatně (bez účasti na konferenci) 1099 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů