Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Citujte s NTK

Událost Seminář
Čas 14.04.2015
od 09:00 am do 11:00 am
Místo Národní technická knihovna, technická 6, Praha 6, 160 80
Jméno
Kontaktní telefon 232 002 572
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní technická knihovna, technická 6, Praha 6, 160 80  - Praha
(vzdělávací centrum, 2NP)

Citujte správně, snadno a rychle. Národní technická knihovna nově zpřístupňuje svým zákazníkům citačního manažera Citace PRO, který slouží pro vytváření, správu a sdílení citací. Nástroj se vyznačuje především jednoduchostí a intuitivním uživatelským rozhraním. Při této příležitosti pořádáme seminář, kde Vám zástupce společnosti citace.com Martin Krčál nejen představí samotnou aplikaci CitacePRO, ale seznámí Vás i se zásadami, jak správně citovat.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  45

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů