Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Co dnes v Británii vychází a co se čte.
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Co dnes v Británii vychází a co se čte.

Událost Seminář
Čas 25.02.2015
od 09:00 am do 12:15 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Britská knižní produkce je obrovská a orientace v ní není snadná. Jako vodítko mohou posloužit např. literární ceny, vydavatelské žebříčky i hodnocení knihoven. Ve čtyřech vyučovacích hodinách budou nastíněny základní trendy, představeni autoři a jejich díla. Většina kvalitní literatury vychází poměrně rychle v českých překladech , takže i čeští čtenáři se mohou těšit z bohatství britské knižní produkce.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Seminář se koná v rámci výkonu RF knihoven, pro účastníky nebylo stanoveno vložné. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů