Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Čtením a psaním ke kritickému myšlení - pokračovací kurz
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Čtením a psaním ke kritickému myšlení - pokračovací kurz

Událost Seminář
Čas Čtvrtek 05.06.2014 00:00 do
Sobota 07.06.2014 00:00
Místo Ostrava
Jméno
Kontaktní telefon 558 998 202
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ostrava  - Moravskoslezský kraj
(Knihovna města Ostravy, 28.října 2, 702 00 Ostrava)

Třídenní akreditovaný kurz je postaven na prožitkovém učení, tzn. že účastníci si vyzkoušejí a prožijí tzv. modelové lekce v pozici žáků" a následně je budou analyzovat a reflektovat z pohledu pedagoga-knihovníka. Účastníci kurzu se seznámí s několika metodami aktivního učení, které rozvíjejí kritické myšlení a čtenářskou gramotnost, v modelových lekcích jim budou předvedeny různorodé postupy a jejich varianty, jak dosáhnout toho, aby si děti přirozeně, nenásilně a s radostí dovednosti natrénovaly.
Kurz je určen pro pracovníky dětských knihoven, kteří chtějí účinně rozvíjet předčtenářské a čtenářské dovedností dětí a vybudovat u nich pozitivní vztah ke knihám a čtení.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  500 Kč    pro členy SKIP:  500 Kč

Poznámky:
Lektorka: Kateřina Šafránková, akce určená přednostně pro členy Klubka SKIP 10 !

Upravit tuto akci

Akce dokumentů