Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Databáze ochranných známek a průmyslových vzorů
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Databáze ochranných známek a průmyslových vzorů

Událost Speciální školení
Čas 16.10.2014
od 10:00 am do 02:30 pm
Místo Brno
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 170
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Brno  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna v Brně, počítačová učebna v 6. patře, 10 hod.)

Na školení získáte základní informace o problematice ochrany průmyslového vlastnictví prostřednictvím ochranných známek a průmyslových vzorů. Formou jednoduchých praktických ukázek rovněž poznáte některé bezplatné databáze z těchto oblastí.

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  14.10.2014

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Školení vede Ing. J. Avratová a Ing. Z. Čapková z Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze. K účasti je nutná registrace předem pomocí formuláře v dolní části webovské pozvánky.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů