Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Dílna Vzdělávejme se systematicky
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Dílna Vzdělávejme se systematicky

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 01.11.2016
od 01:00 pm do 05:00 pm
Místo Národní knihovna ČR
Jméno
Kontaktní telefon 606 725 835
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní knihovna ČR  - Praha
(Mariánské náměstí 190/5, Praha 1 (http://www.nkp.cz/), vstup z vchodu do Klementina u kovového stromu, 1. patro, místnost č. 145)

Cílem dílny je umožnit účastníkům sdílet praktické zkušenosti vztahující se ke vzdělávání pracovníků knihoven a vytvořit seznam kroků usnadňujících zavedení systematického vzdělávání do knihoven nebo jejich dílčích organizačních složek.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Jedná se o dílnu.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů