Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Do Náchoda za Josefem Škvoreckým
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Do Náchoda za Josefem Škvoreckým

Událost Seminář
Čas Čtvrtek 15.10.2015 09:00 do
Sobota 17.10.2015 15:00
Místo Náchod
Jméno
Kontaktní telefon 725 743 937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Náchod  - Královéhradecký kraj

Zveme Vás na zážitkový seminář věnovaný životu a dílu spisovatele Josefa Škvoreckého, který se koná v jeho rodném městě Náchodě, v povídkách a románech přezdívaném Kostelec. Naše knihovna pro Vás připravila mnoho aktivit.

Přednášet bude Mgr. Štěpán Macura, autor několika prací o Josefu Škvoreckém, a další znalci díla Josefa Škvoreckého.

Lucie Mecová ukáže, jak Škvoreckého Zbabělce a dobu jejich vzniku přiblížit středoškolákům. Jako lektorka dramatické výchovy má mnoho zkušeností s tím, jak poutavě a aktivně seznámit mladé lidi s literárním dílem. Povede i literární workshop. Jeho účastníci zde budou moci uplatnit své nápady, zkušenosti, postřehy a pomoci tak sobě i ostatním knihovnicím a knihovníkům získat nové podněty k práci.

Součástí semináře bude procházka městem a jeho blízkým okolím podle našeho komiksového průvodce. Na osmi místech jednotlivých zastavení si připomeneme pasáže ze Škvoreckého knížek. Zavítáme i do proslulého hostince Port Artur.

Swingová hudba nás bude provázet společenským večerem v knihovně, kde si také budete moci prohlédnout výstavu o životě Josefa Škvoreckého.

Nabízíme možnost zůstat do soboty na výlet po okolí.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  400 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů