Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Dobrovolnictví - ternd dnešní doby
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Dobrovolnictví - ternd dnešní doby

Událost Seminář
Čas 26.05.2017
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Krajská knihovna Karlovy Vary Dvory
Jméno
Kontaktní telefon 736514029
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Krajská knihovna Karlovy Vary Dvory  - Karlovarský kraj
(sál knihovny)

Dobrovolnictví a jeho ukotvení v organizaci

Jak založit dobrovolnický program v knihovně, zákon o dobrovolnictví, vybrat si akreditovaný program či ne, možnosti dotačních titulů a mnoho dalšího vám přiblíží ředitelka a koordinátorka Dobrovolnického centra Vlaštovka Žaneta Salátová.

Dobrovolnictví v praxi

Kdo může být dobrovolníkem, jaké jsou vhodné činnosti pro dobrovolníky, jak se člověk stane dobrovolníkem, co vše dobrovolník potřebuje, jak pracovat s dobrovolníky a udržet si je a mnoho dalších otázek vám zodpoví lektorka Ing. Eva Vodičková.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Pro všechny knihovny, které mají zájem o spolupráci s dobrovolníky.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů