Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce e-learningový kurz Digitalizace v knihovnách
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

e-learningový kurz Digitalizace v knihovnách

Událost Rekvalifikační kurs
Čas Pondělí 03.10.2016 00:00 do
Úterý 20.12.2016 00:00
Místo http://kurzy.knihovna.cz/
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 237
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
http://kurzy.knihovna.cz/  - Jihomoravský kraj

Kurz “Digitalizace v knihovnách” vznikl v Moravské zemské knihovně v Brně jako zobecněný souhrn dlouhodobých zkušeností s českými i zahraničními digitalizačními projekty a budováním vlastního digitalizačního pracoviště. Je zaměřen na tištěné dokumenty a to více prakticky než teoreticky. Může také sloužit jako modelový příklad pro další instituce, které zvažují digitalizaci tištěných dokumentů. Obsahuje praktické rady pro malé, střední i velké digitalizační projekty. Kurz je rozdělen do 9 kapitol. Na každou kapitolu je navázán jeden modul, v jednom případě dva moduly e-learningu Digitalizace v knihovnách.

Typ akce: Rekvalifikační kurs

Pro koho je akce určena:
ochranu fondu

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů