Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce E-learningový kurz: Medicínské informace pro knihovny 2017: průvodce světem lékařských knihovníků
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

E-learningový kurz: Medicínské informace pro knihovny 2017: průvodce světem lékařských knihovníků

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas Pondělí 05.06.2017 00:00 do
Pátek 30.06.2017 00:00
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

E-learningový kurz určený především pro knihovníky ze zdravotnických knihoven. Cílem kurzu je prohloubit znalosti a dovednosti vyhledávacích strategií, schopnosti dohledávání plných textů v oblasti medicíny včetně seznámení se speciálními službami NLK a s nástroji vhodnými pro měření spokojenosti uživatelů.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  02.06.2017

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
E-learningový kurz

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů