Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Elektronické zdroje v tvorbě rodokmenu
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Elektronické zdroje v tvorbě rodokmenu

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 15.06.2016
od 09:00 am do 03:30 pm
Místo Vědecká knihovna v Olomouci
Jméno
Kontaktní telefon 585 222 375
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Vědecká knihovna v Olomouci  - Olomoucký kraj
(PC učebna VKOL, Ostružnická 3)

Jaké elektronické zdroje se používají v genealogii? Jak vyhledávat v elektronických archivech? Jak zpracovávat získané informace? Na moderního informačního pracovníka jsou kladeny náročné požadavky ohledně vyhledávání a práce s informacemi. Správci důležitých informací však nejsou pouze knihovny, ale i archivy. Ty se v současné době otevírají světu internetu. Umíte v jejich systémech vyhledávat? A umíte poradit čtenáři, kde lze potřebné informace nalézt?

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů