Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Excel pro pokročilé
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Excel pro pokročilé

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 04.10.2017
od 08:00 am do 12:30 pm
Místo Městská knihovna v Praze
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna v Praze  - Praha
(Mariánské nám. 1)

Účastník kurzu si prohloubí své dovednosti obsluhy tabulkového kalkulátoru. Zvládne pokročilé postupy při vytváření rozsáhlejších tabulek, efektivní pohyb po těchto tabulkách a jejich naplnění daty. Dále bude pozornost věnována náročnějšímu a podmíněnému formátování vzhledu buněk a textu a též pokročilejší grafické úpravě celé tabulky. V neposlední řadě si účastník kurzu rozšíří své znalosti práce s funkcemi (základní, logické, statistické, datum a čas), bude schopen účelně seřadit a filtrovat data, vytvářet a upravovat kontingenční tabulky a nebudou vynechány ani rozvinutější funkce formátování grafů.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

16.10.2017 a 23.10.2017 a 25.10.2017

Maximální počet účastníků:  16

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů