Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce FRBR a portál knihovny.cz (odborný workshop)
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

FRBR a portál knihovny.cz (odborný workshop)

Událost Speciální školení
Čas 24.11.2016
od 10:00 am do 04:00 pm
Místo Praha
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Praha  - Praha
(klubovna Domu čtení, Ruská 1455/192 Praha 10)

Anotace:

Zveme vás na expertní workshop jehož obsahem bude diskuse o implementaci FRBR do portálu knihovny.cz, zhodnocení dosavadních pokroků v implementaci FRBR v knihovnách v ČR a formulace návrhů na aplikaci FRBR v portálu knihovny.cz.

Požadavky na účastníky: účast doporučujeme zaměstnancům knihoven, kteří mají k dané problematice blízko, (např. systémovým knihovníkům, případně pracovníkům knihoven, kteří jsou již s tématikou FRBR a RDA obeznámeni a dále zaměstnancům knihoven, kteří se podílejí či mají v plánu se podílet na vývoji portálu nebo na zapojení jejich knihovny do portálu knihovny.cz)

Kapacita: 10 míst

Datum a čas konání: čtvrtek 24. 11. 2016, 10:00–16:00

Místo konání: klubovna Domu čtení, Ruská 1455/192 Praha 10

Přihlášky: http://bit.ly/2g9L3Mb

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
experti

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  10

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů