Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Fryderyk Chopin v české literatuře
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Fryderyk Chopin v české literatuře

Událost Seminář
Čas 12.03.2014
od 12:00 am do 12:00 am
Místo Karviná-Fryštát
Jméno
Kontaktní telefon 596 348 301
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Karviná-Fryštát  - Praha
(Středisko hudby a umění Karviná-Fryštát, Masarykovo nám. 9/7, 9-11.30 hod)

Přednáška bude doplněna hudebními ukázkami a obrazovým doprovodem.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
lektor: prof. UWr. doc. PhDr. Libor Martinek, Ph.D. - český bohemista a překladatel, docent české literatury na Ústavu bohemistiky a knihovnictví Slezské univerzity v Opavě, mimořádný profesor bohemistiky na Ústavu slovanské filologie Vratislavské univerzity, člen Obce spisovatelů ČR, Obce překladatelů ČR.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů