Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Hrátky s pamětí – celostátní seminář pro knihovníky-trenéry paměti 2015
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Hrátky s pamětí – celostátní seminář pro knihovníky-trenéry paměti 2015

Událost Speciální školení
Čas Úterý 28.04.2015 12:00 do
Středa 29.04.2015 14:30
Místo Městská knihovna Litvínov
Jméno
Kontaktní telefon 517 324 547
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna Litvínov  - Ústecký kraj
(Soukenická 982, Litvínov, 28. – 29. dubna 2015)

Vzdělávání knihovníků-trenérů paměti, výměna praktických zkušeností z vedení kurzů trénování paměti v prostředí knihoven, zkvalitňování a rozšiřování poskytování služeb knihovníky-trenéry paměti.

Celostátní setkání pracovníků knihoven, kteří připravují aktivizační programy (AP) zaměřené na práci s pamětí jako interaktivní formu vzdělávání pro různé cílové skupiny. AP mají základ ve zpracovávání dat, informací ze všech oblastí lidského života. Informační potenciál knihoven poskytuje tedy ideální prostor pro tyto aktivity.

Vznik samostatné sekce v rámci SKIP a činnost jejich členů zvedá nejen prestiž knihovníků v tomto oboru (již přednášejí v rámci celostátních seminářů České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging), ale také nároky na ně kladené. Seminář je proto zaměřen na výměnu praktických zkušeností a osvědčených metod práce v rámci tréninkových programů.

Pro držitele certifikátů trenéra paměti I. - III. stupně z řad pracovníků knihoven je seminář zároveň formou kontinuálního vzdělávání v rámci akreditovaného vzdělávacího systému České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging a účast na něm je ohodnocena na základě vnitřního kreditního systému.

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Požadovaná kvalifikace:  Trenér paměti I, II, III

Termín pro registraci:  31.03.2015

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  150 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Poznámky:
Určeno pro knihovníky - trenéry paměti s certifikátem I, II a III. Výjimečně, v případě volných míst a po dohodě s ředitelkou MěK Litvínovu Mgr. Marcelou Güttnerovou, guttnerova@knihovna-litvinov.cz, ostatní knihovníci/ce.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů