Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Hudebně historické resumé aneb Od středověku po současnost
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Hudebně historické resumé aneb Od středověku po současnost

Událost Seminář
Čas Úterý 22.05.2018 10:30 do
Středa 23.05.2018 15:00
Místo Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 542532170
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

jubilejní 20. hudební seminář

Místo konání:
Knihovna Jiřího Mahena v Brně  - Jihomoravský kraj
(Knihovna Jiřího Mahena v Brně, Kobližná 4)

Program jubilejního dvacátého semináře bude sestaven z nejžádanějších témat, která vzešla z minulých dvaceti setkání. Na základě předběžného průzkumu mezi knihovníky otevřeme historii hudby od středověku po současnost, s malou exkurzí do hudebních dějin Brněnska. Tvorbu současných, převážně brněnských skladatelů představíme v rámci hudebního vystoupení. Součástí večerního programu bude tradiční sdílení zkušeností samotných knihovníků. Témata jednotlivých hudebních období představí význační muzikologové jako prof. PhDr. Miloš Štědroň, CSc., PhDr. Martin Flašar, Ph.D. či Mgr. Vladimír Maňas, Ph.D. Součástí semináře bude také zasedání ČNS IAML.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
hudební odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  200 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů