Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jak vést lekce informačního vzdělávání v knihovnách
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Jak vést lekce informačního vzdělávání v knihovnách

Událost Seminář
Čas 14.05.2015
od 09:00 am do 12:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, Malý sál, 6. patro)

Začínáte ve své knihovně s lekcemi informačního vzdělávání pro žáky a studenty nebo i pro seniory? Chtěli byste získat větší jistotu v lektorování, lepší přehled o tradičních i inovativních metodách výuky, postupech, didaktických zásadách a potřebných kompetencích? Rádi byste lépe zaměřili své lekce na cílovou skupinu? Uvítali byste informace o zdrojích, které vám pomohou dobře lekce připravit? Chtěli byste se naučit připravit svoje lekce podle metodické karty semináře? Součástí semináře bude také představení zajímavých a funkčních metod kritického myšlení, které se dají v přípravě informačně vzdělávacích lekcí využít. Seminář bude prakticky zaměřen, pedagogické a didaktické prvky si vyzkoušíte v modelových situacích.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů