Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovna v městské architektuře
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Knihovna v městské architektuře

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 03.10.2017
od 05:00 pm do 06:00 pm
Místo Městská knihovna v Praze
Jméno
Kontaktní telefon 733160007
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna v Praze  - Praha
(Ústřední knihovna, Malý sál, 17.00)

Propojení dvou tematických týdnů - knihoven a architektury - přináší zajímavý pohled na knihovny jako budovy ve veřejném prostoru architektky Radomíry Sedlákové.

Knihovna neslouží jen jako prostor pro ukládání knih, četbu či studium, ale je také místem, kde se setkávají různé skupiny lidí. Ve městě má knihovna významnou úlohu. Neméně důležité jsou tyto instituce coby architektonická díla, která umí skvěle charakterizovat svou dobu. Jak jsme na tom v Česku? A konkrétně v Praze?

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Přednáška Všichni zájemci o architekturu knihoven

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů