Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovna - věc veřejná
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Knihovna - věc veřejná

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 13.06.2018
od 01:00 pm do 04:00 pm
Místo Hradec Králové
Jméno
Kontaktní telefon 702292317
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj

U příležitosti 100 let od založení Československa v roce 1918 a v těsné souvislosti se 100. výročím 1. knihovnického zákona z roku 1919 připravuje SKIP ČR ve všech krajích ČR ve spolupráci s krajskými knihovnami projekt s názvem Knihovna - věc veřejná. Jedná se o cyklus veřejných panelových diskusí, v každém kraji proběhne v roce 2018 jedna panelová diskuse. Obsah bude zaměřen zejména na význam, současnou a budoucí roli veřejných knihoven pro komunitu v obecné rovině strategického rozvoje regionu, význam bezpečného veřejného prostoru, který knihovny nabízejí, jejich roli v celoživotním učení, vyrovnávání regionálních rozdílů apod., to vše v přirozené návaznosti na cíle, směry a projekty vedoucí k naplnění Koncepce rozvoje knihoven ČR na léta 2017-2020.

Informace o kulatém stolu v Hradci Králové budou postupně upřesňovány na: https://www.svkhk.cz/Pro-knihovny/Vzdelavani.aspx.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Akce je určena pro zástupce státní správy i samosprávy, knihovníky, informační specialisty a všechny ty, které budoucnost knihoven zajímá. Účast na kulatém stolu je nutno potvrdit předem.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů