Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovníci sobě! - 2. ročník
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Knihovníci sobě! - 2. ročník

Událost Seminář
Čas 23.11.2016
od 09:00 am do 04:00 pm
Místo Karlovy Vary
Jméno
Kontaktní telefon 776 82 82 61
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Seminář pro knihovníky odd. pro děti

Místo konání:
Karlovy Vary  - Karlovarský kraj
(Krajská knihovna Karlovy Vary)

Klub dětských knihoven Karlovarského kraje, Krajská knihovna Karlovy Vary a SKIP region K. Vary vás srdečně zvou na prakticky zaměřený seminář (nejen) pro knihovnice a knihovníky oddělení pro děti, tentokrát na téma DLOUHODOBÉ I KRÁTKODOBÉ PROJEKTY V ODDĚLENÍ PRO DĚTI.

Seminář je rozdělen do 3 částí. V dopoledním bloku zazní příspěvky o zajímavých projektech jednotlivých knihoven:

Klub dětských knihoven Karlovarského kraje: 10 let úspěšného projektu Hry bez hranic aneb Knihovníci dětem! Nekoktám, čtu! / Vandrovní knížka. Městská knihovna Dobříš: BOoK! Con / SOSÍTĚ / Háčkování čtenářů / Literární třída. Městská knihovna Litvínov: Ranger, Mukl a Hrdina. Městská knihovna Loket: Do Librínie vstup jen s pasem! / Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka jinak a po svém. Městská knihovna Ostrov: IQ race. Krajská knihovna Karlovy Vary: Příměstský tábor v knihovně. Obecní knihovna Královské Poříčí a Městská knihovna Karlovy Vary: Výměnné knihovnice.

V odpoledním bloku: Diskusní „kulaté stoly“ Zde budou podrobněji diskutovány jednotlivé hlavní příspěvky, které zazní dopoledne. Bude možnost komunikovat přímo s organizátory jednotlivých projektů, zjistit podrobnosti, finance, metodiku atd.

Praktický workshop odpoledne: Jak připravit projekt od A do Z“? -workshop zaměřený na obecnou metodiku vypracování projektu (co nesmí chybět, komunikace s partnery atd.). Bude doplněno praktickými ukázkami.

Přihlašovat se lze do 18.11.2016 prostřednictvím e-přihlášky na adrese: https://goo.gl/forms/fdxyMDgwlaVcwjZd2

Více informací (podrobný program, anotace jednotlivých příspěvků) najdete na stránkách KDK KV kraje:http://klubkokv.cz/projekty/109082-2/

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Požadovaná kvalifikace:  Určeno pr oknihovníky odd. pr oděti

Termín pro registraci:  18.11.2016

Maximální počet účastníků:  50

Učastnický poplatek:  50 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů