Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovnická dílna 2016
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Knihovnická dílna 2016

Událost Konference
Čas Pondělí 10.10.2016 09:00 do
Úterý 11.10.2016 14:00
Místo Praha
Jméno
Kontaktní telefon 737243826
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Praha  - Praha
(Městská knihovna v Praze )

Sekce veřejných knihoven SKIP srdečně zve na pravidelně KNIHOVNICKOU DÍLNU 2016.

Pravidelné setkání knihovníků především (ale nejen :-))  z obecních a městských knihoven se bude konat v Městské knihovně v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1. V programu najdete kromě již tradičního představení vítězných "Knihoven roku..." například informace o způsobech práce s novými standardy (senior, knihovní fond) , problematiku zdravotní gramotnosti, novou Koncepci rozvoje knihoven a řadu dalších postřehů, tipů a zkušeností.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  04.10.2016

Maximální počet účastníků:  140

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Poznámky:
Účastnické poplatky: členové SKIP 150,- na 1 den, 200,- na oba dny, nečlenové SKIP 200,- na 1 den, 300 na oba dny. Po ukončení programu prvního dne možnost exkurzí do pražských poboček Lužiny, Vozovna, Sedmička.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů