Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovny v kulturně různorodé společnosti
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Knihovny v kulturně různorodé společnosti

Událost Seminář
Čas 13.06.2016
od 09:00 am do 12:00 pm
Místo Klementinum, učebna č. 145
Jméno
Kontaktní telefon +420 221 663 333
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klementinum, učebna č. 145  - Praha

Zveme všechny zájemce o problematiku knihoven a integrace cizinců na pracovní setkání dne 13.6. v Klementinu. Podnětem k uspořádání setkání je především možnost zahrnutí knihoven do naplňování Koncepce integrace cizinců a s tím související podpora ze strany MV a MK ČR. Zájem o spolupráci s knihovnami na tomto tématu vyjádřily také zástupci některých neziskových organizací.

Cílem setkání je otevření debaty o vhodných aktivitách knihoven v této oblasti, případně vytvoření seznamu takových aktivit, který by mohl sloužit jako inspirace pro budoucí podávání grantových žádostí. Dále chceme nabídnout prostor pro výměnu zkušeností a názorů a umožnit vzájemné propojení účastnic a účastníků z různých regionů a sfér.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech , knihovny s regionální funkcí , krajské knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci , mírně pokročilí , pokročilí , experti

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů