Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kolik přináší knihovna vašemu městu?
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Kolik přináší knihovna vašemu městu?

Událost Seminář
Čas 04.11.2016
od 09:00 am do 11:00 am
Místo Městská knihovna v Praze, klubovna (Mariánské nám. 98/1, Praha 1)
Jméno
Kontaktní telefon 734 684 729
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna v Praze, klubovna (Mariánské nám. 98/1, Praha 1)  - Praha

Určitě nebudete pochybovat o tom, že knihovny jsou pro město přínosem. Pořádají akce, vedou děti ke čtení, uchovávají vědomosti, jsou informačními centry a navíc v nich pracují milí a vzdělaní lidé. Ale stačí tato informace? Nechcete vědět, jak moc se provoz knihovny vyplatí daňovým poplatníkům?

Odborný seminář určený představitelům samosprávy pořádá Městská knihovna v Praze ve spolupráci s Univerzitou Pardubice v pátek 4. listopadu. Hlásit se můžete zde: roi.mlp.cz. Vstup a občerstvení zdarma.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
pro představitele samospráv

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů