Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Komunikace s problémovými uživateli v knihovnách
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Komunikace s problémovými uživateli v knihovnách

Událost Seminář
Čas 21.03.2017
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Pardubice
Jméno
Kontaktní telefon 466531252
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Pardubice  - Pardubický kraj
(Krajská knihovna v Pardubicích)

S Mgr. Katarinou Durecovou se zaměříme na charakteristiku vybraných problematických vzorců chování a prožívání, se kterými se můžeme setkat u návštěvníků knihoven. Účastníci se seznámí s hlavními kategoriemi psychických poruch, zaměříme se především na skupinu poruch osobnosti a jejich dopad na chování člověka. Prozkoumáme typické potíže, které nastávají při interakci a komunikaci s těmito osobnostmi. Prezentace bude doplněna  ukázkami videa.

V praktické části vyzkoušíme formou hraní rolí některé komunikační strategie, které mohou být užitečné při interakci s těmito návštěvníky.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů