Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Konference Knihovny současnosti 2017
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Konference Knihovny současnosti 2017

Událost Konference
Čas Úterý 12.09.2017 13:00 do
Čtvrtek 14.09.2017 13:00
Místo Univerzita Palackého v Olomouci, Právnická fakulta, tř. 17. listopadu 8, 771 11 Olomouc
Jméno
Kontaktní telefon 734 684 729
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Univerzita Palackého v Olomouci, Právnická fakulta, tř. 17. listopadu 8, 771 11 Olomouc  - Olomoucký kraj

Letošním mottem konference je:
"Zelená knihovnám" s podtitulem: "Tvoříme knihovny jako otevřený prostor."
V souvislosti s tím chápeme knihovny jako místo koncentrující velké množství informací a vědomostí, které by měly být dostupné všem a relativně rychle. Motto letošní konference zároveň poukazuje na to, že jsou knihovny stále otevřené novým technologiím a trendům v knihovnictví.

V letošním programu bude důraz kladen na tato témata: moderní technologické trendy v knihovnách, vzdělávání knihovníků a uživatelů, management a personalistika, zajištění bezpečného prostředí pro čtenáře či témata zabývající se čtenáři se specifickými potřebami.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  1550 Kč    pro členy SKIP:  1395 Kč

Poznámky:
Sleva platí pro členy SDRUK

Upravit tuto akci

Akce dokumentů