Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Královéhradecká knihovnická konference
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Královéhradecká knihovnická konference

Událost Konference
Čas 25.11.2014
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo Hradec Králové
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Kam kráčíš, knihovnictví

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj
(Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové, konferenční sál)

V programu konference zazní příspěvky k tématu Bohatství regionu, přednášky doc. PhDr. R. Papíka zaměřené k informačním službám knihoven v budoucnosti a na závěr se seznámíme s některými plánovanými akcemi pro veřejnost i pro knihovníky v příštím roce.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  15.11.2014

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů