Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Královéhradecká knihovnická konference 2015
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Královéhradecká knihovnická konference 2015

Událost Konference
Čas 24.11.2015
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Hradec Králové
Jméno
Kontaktní telefon 494 946 224
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Knihovna je služba

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj
(Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové, konferenční sál)

Na konferenci zazní přednášky a prezentace k tématu krajské propagační kampaně, která probíhá v Královéhradeckém kraji roce 2015 pod heslem Knihovna je služba. V programu jsou zařazeny přednášky Centrální portál českých knihoven, Public relations v knihovnách a prezentace "dobré praxe" z knihoven kraje. Na závěr konference bude vyhlášena propagační kampaň pro rok 2016.

Doprovodný program: Výstava Design knihovnické propagace.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů