Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce KRE (Knowledge, Research and Education)
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

KRE (Knowledge, Research and Education)

Událost Konference
Čas Čtvrtek 06.10.2016 13:00 do
Pátek 07.10.2016 13:00
Místo Ballingův sál, Národní technická knihovna, Technická 6, Praha 6
Jméno
Kontaktní telefon 232 002 505
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ballingův sál, Národní technická knihovna, Technická 6, Praha 6  - Praha

Šestý ročník výročních mezinárodních konferencí věnovaných průsečíkům mezi znalostmi, výzkumem a vzděláváním (Knowledge, Research and Education).

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech , krajské knihovny , vysokoškolské knihovny , odborné knihovny , lékařské knihovny , knihovny muzejí a galerií

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  1200 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů