Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kritické myšlení
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Kritické myšlení

Událost
Čas 03.11.2016
od 07:00 am do 07:00 am
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Účastníci semináře se seznámí s několika metodami aktivního učení, které rozvíjejí kritické myšlení a čtenářskou gramotnost. Osvojené metody mohou pomoci vést děti nejen ke kritickému myšlení, ale i k pozornému naslouchání a porozumění textu. V modelových příkladech se budou zabývat tématy, která jsou blízká dětem školního věku. Vyzkouší si, jaké možnosti nám skýtá hlasitá četba, diskuse či cílené sledování filmu. Všechny metody a techniky budou modelové, účastníci si je vyzkoušejí sami na sobě a dostatečný prostor budeme věnovat také analýze metod a užitých forem práce.

Lektorkou semináře bude Mgr. Květa Kr

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů