Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kurz rychlého čtení v SVK v Kladně
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Kurz rychlého čtení v SVK v Kladně

Událost Seminář
Čas 18.03.2014
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Kladno
Jméno
Kontaktní telefon 721 632 373
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Kladno  - Středočeský kraj
(Krajské knihovnické centrum SVK, od 9,00 do 15,00 hod.)

Lektor: doc. PhDr. Richard Papík, Ph.D. působící jako pedagog na Ústavu informačních studií a knihovnictví Univerzity Karlovy v Praze.

Anotace akce / program: Seznámení s metodami racionálního čtení zejména v souvislosti s poznatky z psychologie, fyziologie a teorie čtení. Začlenění do souvislostí s informační vědou. V praktické tréninkové části kurzu dosažení zlepšení rychlosti čtení a míry chápavosti textu. Motivace pro případné další samostatné zdokonalování v metodách racionálního čtení.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů