Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Leoš Janáček aneb Morava světová
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Leoš Janáček aneb Morava světová

Událost Seminář
Čas Úterý 13.05.2014 00:00 do
Středa 14.05.2014 00:00
Místo Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 542532170
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Knihovna Jiřího Mahena v Brně  - Jihomoravský kraj

V roce 2014 si celý svět připomene 160. výročí narození jednoho z hudebních velikánů - Leoše Janáčka. Život, dílo, tvůrčí inspirace a vliv na další skladatele budou tématy hudebního semináře, ve kterém uznávaní badatelé v oboru poodkryjí život a dílo tohoto velkého skladatele, osvětlí kulturní zázemí tehdejšího Brna a připomenou umělecké i lidské vazby Leoše Janáčka. V rámci hudebního semináře se také uskuteční zasedání České národní skupiny IAML.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
hudební odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  150 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů