Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Mobilní dotyková zařízení ve vzdělávání
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Mobilní dotyková zařízení ve vzdělávání

Událost Seminář
Čas 13.09.2016
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, Malý sál, 6. patro)

Cílem semináře je přiblížit účastníkům potenciál, který mobilní dotyková zařízení přinášejí do vzdělávání a učení, zároveň si prakticky ukázat, jak lze s těmito zařízeními pracovat i v knihovnách. Seminář je kombinací workshopu, kdy účastníci ve dvojicích pracují s tabletem (možnost využít vlastní), přednášky a diskuze. Lektoři popíší situaci, která v ČR v digitálních technologiích ve vzdělávání panuje, zaměří se i na častá nepochopení, která mezi veřejností o tabletech panují.

Lektoři:

PhDr. Lucie Rohlíková, Ph.D. působí na katedře výpočetní a didaktické techniky Fakulty pedagogické na Západočeské univerzitě v Plzni a zároveň spolupracuje v roli mentorky a konzultantky pro využití technologií ve vzdělávání s řadou škol a vzdělávacích institucí. Dlouhodobě se věnuje distančnímu vzdělávání a e-learningu, od roku 2011 vede školení v oblasti metodiky využití mobilních technologií ve vzdělávání. Je autorkou nebo spoluautorkou řady e-learningových kurzů a několika publikací.
PhDr. Ondřej Neumajer, Ph.D. je konzultant vzdělávání, didaktik a popularizátor účelného využívání informačních a komunikačních technologií. Zabývá problematikou využívání digitálních technologií ve vzdělávání a vzdělávacími inovacemi. Dlouhodobě působí na katedře Informačních technologií a technické výchovy Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů