Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Model "Přátelská pracoviště" - certifikace
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Model "Přátelská pracoviště" - certifikace

Událost Seminář
Čas 23.09.2015
od 10:00 am do 03:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Workshop představí koncept "přátelského pracoviště" - vůči společnosti, zákazníkům i zaměstnancům, bude se věnovat odstraňování bariér v knihovnách a zavádění principu handicap friendly. Výhody a úskalí certifikace.

Ve druhé části se bude lektor věnovat zvládání agrese, náročných situací a pravidlům šetrné sebeobrany. V diskusi se účastníci vrátí k významu certifikace.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

24. 9. 2015 od 10:00 hod.

Maximální počet účastníků:  10

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů