Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce MS Word pro středně pokročilé
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

MS Word pro středně pokročilé

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 24.05.2017
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, počítačová učebna, 6. patro)

Účastníci kurzu Word pro pokročilé se naučí, jak lze snadno a rychle vytvářet korektní textové dokumenty, jak s textem dále manipulovat, upravovat jeho vzhled, zpřehlednit důležité odstavce či obohatit text obrázky. Na kurzu získáte řadu praktických rad, například jak lze využít tabulátorů nebo tabulkového režimu při tvorbě čar pro podpisy v závěru dokumentů.  Rovněž budete umět nastavovat parametry stránek a výslednou práci vytisknout. Důraz je kladen také nástroje pro práci s rozsáhlým dokumentem. Mezi takové nástroje patří například využívání různých úrovní nadpisů, jejich automatické číslování, generování obsahu a rejstříku, či změna formátu stránky nebo záhlaví a zápatí v různých částech dokumentu.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů