Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Muzikoterapie v knihovnách
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Muzikoterapie v knihovnách

Událost Seminář
Čas Úterý 28.04.2015 10:00 do
Středa 29.04.2015 15:00
Místo Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 542532170
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Knihovna Jiřího Mahena v Brně  - Jihomoravský kraj

Knihovny patří mezi vzdělávací instituce, které zpravidla plní funkci komunitních center. Aktivity knihoven se zaměřují na široké spektrum populace. Patří mezi ně i děti a dospělí se specifickými potřebami. Nejen jim jsou určeny muzikoterapeutické dílny a hudebně-vzdělávací pořady s prvky muzikoterapie, které jsou již více než rok v Knihovně Jiřího Mahena v Brně realizovány. Proč zrovna muzikoterapie? Hudba jako neverbální vyjádření boří veškeré bariéry mezi lidmi a stává se pojítkem mezi nimi. Hudba je zároveň pojítkem mezi námi a světem, umožňuje nám poznat sama sebe a svět kolem nás. Během 17. hudebního semináře pro knihovníky a odbornou veřejnost budou představeny některé muzikoterapeutické a arteterapeutické přístupy a jejich možnosti využití v knihovnách. Mezi lektory a přednášejícími budou i přední osobnosti oboru (např. L. Holzer, M. Lipský). Součástí semináře je i výroční zasedání ČNS IAML.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
hudební odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  17.04.2015

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  150 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Poznámky:
Přihlašovací formulář: https://docs.google.com/forms/d/1OcqvpcvqWVVZjfxjTGk12GNNBEeZeOsIAHVJRd_tkRA/viewform

Upravit tuto akci

Akce dokumentů