Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Národní seminář informačního vzdělávání IV.
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Národní seminář informačního vzdělávání IV.

Událost Konference
Čas Úterý 03.06.2014 00:00 do
Čtvrtek 05.06.2014 00:00
Místo Kouty u Ledče nad Sázavou
Jméno
Kontaktní telefon 608610969
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Kouty u Ledče nad Sázavou  - Vysočina

Akce se zaměřuje na osoby věnující se problematice informačního vzdělávání. Snaží se zvyšovat nejen odborné znalosti a dovednosti potřebné pro rozvoj dané profese, ale maximálně také podporuje spolupráci a síťování mezi jednotlivými účastníky.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Požadovaná kvalifikace:  Dobrá nálada

Maximální počet účastníků:  80

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů