Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce (Ne)bezpečný internet pro knihovníky
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

(Ne)bezpečný internet pro knihovníky

Událost Seminář
Čas 10.12.2014
od 09:30 am do 01:00 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 475 220 811, l. 229
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(W. Churchilla 3)

Internet a obecně nové technologie přinášejí řadu možností, o kterých se nám dříve ani nesnilo. Tyto možnosti současně provází řada rizik a hrozeb. Známe dokonale tato rizika a umíme jim čelit? Knihovny v dnešní době často slouží jako veřejná místa pro připojení k internetu, a proto je na místě šířit povědomí o rizicích internetu i mezi knihovníky. V rámci semináře budou pracovníci knihoven seznámeni s konkrétními problémy v prostředí online. Budou prezentovány a diskutovány konkrétní situace a případy z reálné praxe. Důraz bude kladen na mladé uživatele internetu, kteří patří mezi jednu z nejohroženějších skupin. Rovněž bude věnován prostor ukázce online nástrojů využitelných pro práci v knihovnách a otevřené diskusi.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  05.12.2014

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů