Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Německá literatura po roce 2000
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Německá literatura po roce 2000

Událost Seminář
Čas 30.11.2016
od 09:30 am do 01:00 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 475 209 126, l. 154
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(W. Churchilla 3)

Cílem semináře je přiblížit situaci na německém knižním trhu po roce 2000 s ohledem na německou prózu, upozornit na její aktuální tendence, poukázat na její tematickou rozmanitost, jež není díky autorům neněmeckého původu uzavřena ve své lokálnosti. Na základě výběru reprezentantů jednotlivých generací zprostředkovat určitý přehled o zástupcích německé prózy. Vymezit tři nosná navzájem se prolínající témata (historie – jazyk a řeč – osobní sféra) napříč všemi generacemi. Nabídnout seznam českých překladů nejúspěšnějších publikací, které byly po roce 2005 nominovány na Německou knižní cenu a na Cenu Lipského knižního veletrhu.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  28.11.2016

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů