Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Nové obzory ve vyhledávání na internetu
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Nové obzory ve vyhledávání na internetu

Událost Seminář
Čas 26.09.2017
od 09:30 am do 02:00 pm
Místo U Kříže 8, Praha 5 – Jinonice
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
U Kříže 8, Praha 5 – Jinonice  - Praha
(Počítačová učebna č. 2068, 1. patro budovy A)

Seminář pro knihovníky je zaměřen na získávání nových znalostí ve vyhledávání na internetu, jinde a jinak než v běžných databázích a katalozích.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  100 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Akci pořádá Klub lékařských knihoven Svazu knihovníků a informačních pracovníků ve spolupráci s Národní lékařskou knihovnou a Ústavem informačních studií a knihovnictví. Seminář je realizována s finanční podporou MK ČR, SKIP ČR a Skanska.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů