Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Nové technologie a knihovny + dílna
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Nové technologie a knihovny + dílna

Událost Speciální školení
Čas 16.05.2016
od 08:00 am do 12:30 pm
Místo Ústřední knihovna, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1
Jméno
Kontaktní telefon 222 113 417
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ústřední knihovna, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1  - Praha
(Klubovna)

Cíle kurzu: Představení nových technologií a práce s nimi (např. tablet, smartphone, netbook, cloudová úložiště,…); historie vzniku těchto technologií a zařízení, bezpečné ukládání dat na nich. Kurz je koncipován jako seminář a následně jsou vypsány dílny, které slouží pro praktické vyzkoušení práce s probranými zařízeními a technologiemi.

Kurz bude v případě schválení dotace spolufinancován z programu VISK 2.

Lektor: Bc Vojtěch Vojtíšek

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů