Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Ochutnávka čtenářských strategií a metod kritického myšlení při četbě knížky pro děti
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Ochutnávka čtenářských strategií a metod kritického myšlení při četbě knížky pro děti

Událost Seminář
Čas 14.03.2017
od 09:30 am do 04:30 pm
Místo Krajská vědecká knihovna v Liberci
Jméno
Kontaktní telefon 482 412 124
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Seminář pro knihovnice/knihovníky, které/kteří plánují čtenářskou lekci k textu či k celé knize pro celou třídu (skupinu).

Místo konání:
Krajská vědecká knihovna v Liberci  - Liberecký kraj
(velký sál - 2. patro)

Lektorka: Nina Rutová

Seminář je určen pro knihovnice/knihovníky, které/kteří by se chtěli seznámit s metodami, které vedou děti k hlubšímu porozumění literárním textům, i pro ty, které/kteří již metody aktivního čtení ve svých programech pro děti zkoušejí.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  24

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů